Vogue Fashion Night Out

Bu yıl memlekette 3. sünü idrak ettiğimiz Vogue Fashion Night Out etkinlikleri dün gece itibariyle yaşandı. Bağdat Caddesi, Nişantaşı, İstinye Park bir izdiham, bir kalabalık, ana ve tali yollar kilit falan geçti, bitti.

Trafik ve kalabalık hariç olayı nedir derseniz, aşağıda.. (kaynak: milliyet.com.tr)

* Fashion’s Night Out, Birleşmiş Markalar Derneği, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği, Tescilli Markalar Derneği ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Şişli Belediyesi ve KadıköyBelediyesi’nin işbirliği ile düzenlendi.
* Etkinliğe 2010’da 700 bin, 2011’de 1 milyon kişi katıldı.
* Vogue Fashion’s Night Out 2012’ye katılan ülkeler arasında ABD, Almanya, Avustralya,Brezilya, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalya, Japonya, Kore, Meksika,Portekiz, Rusya, Tayvan, Türkiye ve Yunanistan var.


* Gecede FNO için Arzu Kaprol tarafından tasarlanan alışveriş çantası ve t-shirt’lerin satışı yapıldı. Bu satışlardan elde edilecek gelir Tohum ve Otizm Vakfı’na bağışlanacak.
* Yapı Kredi Worldcard sahipleri İstinyePark’ta kurulan 200 metrekarelik dev stüdyoda ünlüfotoğrafçı Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen kişiye özel moda çekimine katılma fırsatı buldu.
* Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinyepark’ta yaşanan alışveriş heyecanına tüm gece boyunca Virgin Radio müzikleriyle eşlik etti. İstinyepark Markalar Caddesi’nde özel bir parti düzenlendi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s